Forum Kabały w Polsce

wnikając w cel życia...


#1 2010-06-05 01:55:55

kabbalah

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 8
Punktów :   

Kavana na lekcje

Intencja, którą sam bardzo lubię (moje tłumaczenie, może ktoś ma lepsze?):

Pomysł aby tworzyć (intencja "Tworzenia") to po prostu "obdarować, uszczęśliwić swoje stworzenia". Stworzona rzeczywistość to pojedyncza myśl, która sie nie zmienia. Ta myśl -intencja- to altruizm, obdarowywanie i w ogóle dobro. Jeśli sie do niej (czyli do całej rzeczywistości) nie odniesiemy z takim samym podejściem - wejdziemy w stan nierównowagi. Wtedy cierpimy tak bardzo- jak bardzo w nierównowadze jesteśmy. Nie zdajemy sobie z tego sprawy, nie czujemy tego i nawet gdy o tym słyszymy ignorujemy to rozmyślnie. Gdybyśmy mogli poczuć jak naprawdę rzeczy sie mają -natychmiast byśmy sie zmienili. Nasz problem polega na otwarciu nam oczu żebyśmy mogli sami zobaczyć co naprawdę jest czym. Odkrywanie duchowości -to inaczej nie poszukiwanie wiedzy, a raczej wysiłek w celu otrzymania intencji "aby otrzymywać dla Stwórcy". Duchowa informacja może wejść tylko w duchowy pojemnik. Podczas studiowania powinienem połączyć sie z tym co studiuję, znaleźć coś co mówi o mnie i do mnie. Muszę zrozumieć jak ma sie moja przeszłość, teraźniejszość i przyszłość do tego co teraz robię i czego się uczę. Jeśli człowiek nie wszedł jeszcze w Światy Duchowe to oznacza po prostu że ilość i jakość jego wysiłków nie są jeszcze wystarczające. JESZCZE!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gwiazda-numer.pun.pl www.msg-ug.pun.pl www.klasa1gloturek.pun.pl www.dracoinsula.pun.pl www.aoc.pun.pl